O Nas

Naszą misją jest szerzenie profilaktyki i wspomaganie zdrowia naszych pacjentów.

Konopie medyczne stają się coraz bardziej popularnym środkiem w profilaktyce zdrowotnej. Konopie medyczne zawierają CBD i są pozbawione elementów działających na psychikę pacjentów.Konopie medyczne są całkowicie legalne jak i produkty z niej wytwarzane. Nie powodują też one żadnych skutków ubocznych.Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz konsultacji w zakresie skutecznych metod profilaktyki zdrowia i wspomagania leczenia.Wg. kanadyjskich naukowców konopie chronią też przed koronawirusem.

  • Łatwość użycia Wszystkie produkty są certyfikowane i w pełni bezpieczne. Zawierają dokładną instrukcję użycia i dawkowania.
  • Dodatkowe konsultacje Jeśli potrzebujesz więcej informacji o najlepszej kombinacji stosowania oferowanych przez nas preparatów skontaktuj się z nami a nasz doradca Ci wszystko wyjaśni.
  • Najwyższa jakość Możesz zaufać naszym produktom gwarantujemy 100% jakości i uczciwości.
  • Długoletnia tradycja Jedna z pierwszych dokumentacji marihuany jako leku pochodzi z tradycyjnej medycyny chińskiej, ma prawie 5000 lat i została napisana przez Shen Nunga, “ojca chińskiej medycyny i farmakologi”
  • Nowości Regularnie dodajemy nowe i innowacyjne produkty do asortymentu naszej oferty. Pochodzą one tylko od certyfikowanych hodowców i z wysokiej klasy laboratoriów.
  • Bogata lektura Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo dodatkowych informacji o wartości konopii medycznych i wszystkiego co jest z tym związane.
top